Projekty wnętrz prywatnych

Zakres opracowania projektu oraz szczegóły etapów prac omawiane są podczas pierwszego niezobowiązującego spotkania z Klientem, które ma na celu zapoznać Klienta z ofertą, poznać preferencje Klienta i określić kierunek dalszej współpracy. Następnie zostaje opracowany kosztorys przygotowania projektów. Aby jeszcze dokładniej przeanalizować potrzeby funkcjonalne oraz gust Klientów, powstała ankieta preferencji, która zostaje przesłana drogą mailową po podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Ceny obowiązują do 31.12.2021r.

Jednorazowa wizyta na inwestycji na terenie Krakowa: 300zł

Jednorazowa wizyta na inwestycji położonej poza granicami Krakowa: 300zł + koszty dojazdu

Wspólne zakupy: 300zł jedno spotkanie

Podane powyżej ceny są orientacyjne. W celu otrzymania dokładnej wyceny, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.


ETAPY PRAC PROJEKTU WYKONAWCZEGO

Zakres opracowania projektu oraz szczegóły etapów prac omawiane są podczas pierwszego spotkania z Klientem po wyborze odpowiedniej formy współpracy. Poniższy opis jest przybliżonym schematem pracy Projektanta. 

Etap I

Pierwszy etap rozpoczyna wypełnienie przez klienta ankiety preferencji, którą przesyłam drogą mailową. Po przeanalizowaniu nadesłanych w niej informacji tworzę plansze kolorystyczne oraz rozpoczynam projekt funkcjonalny, wykonany w formacie 2D. Zawierał będzie 2-3 propozycji funkcjonalnego rozplanowania pomieszczeń z uwzględnieniem ewentualnych zmian w rozmieszczeniu ścianek działowych. Koncepcje zawierać będą rozmieszczenie mebli w oparciu o proponowane zmiany, zagospodarowanie kuchni, określenie funkcjonalnej formy łazienek oraz przestrzeni gospodarczych.

Etap II

Drugi etap prezentowany w formacie 2D i 3D, zrealizowany zostanie na podstawie wybranej i zaakceptowanej propozycji z etapu pierwszego i zawierał będzie: kolorowe widoki projektowanych wnętrz wraz z propozycją konkretnych mebli, oświetlenia, sprzętu AGD i RTV, płytek ceramicznych do łazienek, okładzin podłogowych i ściennych, armatury i ceramiki łazienkowej.

Etap III

Trzeci etap obejmuje wizualizacje 3D projektowanych pomieszczeń i powstaje po zaakceptowaniu wprowadzonych do niego korekt.

Etap IV

Czwarty etap powstaje po zaakceptowaniu wizualizacji 3D. Zostają sporządzone kosztorys, lista produktów oraz specyfikacje poszczególnych pomieszczeń, które zawierają rysunki techniczne, rysunki zaprojektowanych mebli, zestawienie sprzętów i materiałów oraz rysunki i szczegóły innych indywidualnie zaprojektowanych elementów wykończeniowych.